Psycholog Szczecin

Jesteśmy zespołem wyszkolonych i certyfikowanych psychologów i psychoterapeutów, którzy świadczą kompleksową opiekę w zakresie zdrowia psychicznego. Dobieramy najlepszą dla pacjenta formę terapii, w oparciu o obserwacje, wywiad oraz nasze ogromne doświadczenie w zawodzie. Dajemy wsparcie, umożliwiające poprawę samopoczucia klienta oraz jego samodzielność w rozwiązywaniu problemów.

Psychoterapia Poznawczo-Behawioralna

Podejście poznawczo-behawioralne to jedno z najbardziej przebadanych i najskuteczniejszych podejść terapeutycznych w historii psychoterapii. Potwierdzenie jej skuteczności można znaleźć w szeregu badań klinicznych. Terapia poznawczo-behawioralna wywodzi się z behawioryzmu, kierunku psychologicznego, zgodnie z którym zaburzenia, występujące w zachowaniu wynikają z wyuczonych reakcji na konkretne bodźce, a nieuświadomionych procesów psychicznych i zjawisk nie bierze się pod uwagę. Psychoterapeuta pomaga „rozłożyć” problematyczną sytuacje na najmniejsze elementy. Ich zmianę umożliwia ich zrozumienie, co z kolei przekształca nasze odczucia i uwalnia od problemów. Terapia poznawczo-behawioralna jest formą terapii opartą na zmianie nieadaptacyjnych sądów na temat rzeczywistości. Pozwala rozwijać samoświadomość klienta, a uświadomienie sobie wzajemności wpływu emocji, myśli i zachowania rozwija poczucie kontroli nad własnym życiem.

Dane firmy:

CTPB Szczecińskie Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej

ul. Kaszubska 57

Szczecin 70-402

Nasza oferta

Terapia poznawczo-behawioralna jest bardzo skuteczna w leczeniu depresji, nerwicy, lęków napadowych, fobii, bulimii, nerwicy https://ctpb.szczecin.pl/ psycholog Szczecin opinie ceny natręctw, stresu pourazowego, depresji okołoporodowej oraz schizofrenii. Nasza oferta zawiera wiele form psychoterapii (indywidualna, grupowa, dla par) oraz konsultacje z psychologiem sportu i logopedą. Proponujemy naszym pacjentom również wiele szkoleń i warsztatów wpierającychrozwój osobisty oraz członkostwo w klubie aktywnej mamy, którego celem jest szerzenie idei świadomego macierzyństwa, pełnego spokoju i radości. Oferujemy również możliwość przeprowadzenia diagnozy psychologicznej, która skupiona jest na określeniu problemu pacjenta dzięki wykorzystaniu odpowiednich narzędzi psychologicznych. Terapia ta jest dla wszystkich, którzy są chętni do pracy nad sobą, aby uzyskać rzeczywista zmianę.

Dodany: 2019-06-10
Kategoria: Firma